KALİTELİ İPTV

Ucuz İptv

Ucuz İptv
Ucuz iptv gold paketimizde sizlere belirli ülkelerin içeriklerinin bulunduğu pakettir. Peki bu paketin içinde neler vardır diye düşünüyorsanız Kanallar:Spor, Belgesele, Sinema, Ulusal, Çocuk, Haber, müzik, belirli ülke kanalları ve yetişkin +18 kanallardır. Vod : Vod arşivi yani diğer adıyla Film arşivide Tr haricinde Belli başlı ülkelerin Film arşivini içinde barındırmaktadır. Series: Başka adıyla seri diziler içinde N***flix, b**tv ve güncel dizileri barındıran bir kategoridir. Yukarıda saymış olduğumuz içeriklerin hepsi GOLD pakette mevcut olmakta olup toplamda 8200+ içeriğe sahip pakettir. Gold paket özellikle düşük bütçeli insanlarda yararlanması için çıkarttığımız bir pakettir. Biz uzayiptv olarak herkesin İptv ile tanışması ve sevmesi için çıkarttığımız bu paketten herkes yararlanabilir. Satın almadan önce testte edebilir kararınızı verebilirsiniz. Özellikle Ülkemizde ekonomik durumu göz önüne alırsak bir çok kişi asgari ücretle ev geçindirme derdinde olduğu için onlarında böyle bir platformdan yararlanmak hakkıdır diye düşünerek çıkarttığımız bu paketi gururla sizlere sunuyoruz. Sağda solda kim olduğu belli olmayan ve çok düşük fiyatlara yıllık üyelik veriyoruz diyenlere itibar edilmemesi için çıkarttığımız bu paketten herkes yararlanabilir. Lütfen Vip pakete bütçesi yetmeyip ısrarla pazarlık etmeyin vip pakette 40.000 içerik olup Gold paket fiyatları üzerinden talep etmeyin vermiyoruz. Bizimde maliyetlerimiz oluyor.

Uzayiptv 5 yıllık yayıncılık hayatında hiç bir zaman müşterilerinden olumsuz bir yorum almamış özellikle referanslı gelen müşterilerimiz sayesinde ayakta kalıyoruz.

Çift girişli hesaplarda sorunlar çıktığı için çift girişli hesapları kaldırmış bulunmaktayız. Test yayınlarımız maç günleri maçlar bittiği an kapanmaktadır. Lütfen özellikle derbi maçlarında test yayını talep etmeyin minimum paket alıp beğenmediğiniz taktirde iade edebilirsiniz. hd iptv, uzayiptv, maç izle, sinema izle, belgesel izle, kaliteli iptv, donmayan iptv, 4k iptv hd iptv, uzayiptv, maç izle, sinema izle, belgesel izle, kaliteli iptv, donmayan iptv, 4k iptv hd iptv, uzayiptv, maç izle, sinema izle, belgesel izle, kaliteli iptv, donmayan iptv, 4k iptv hd iptv, uzayiptv, maç izle, sinema izle, belgesel izle, kaliteli iptv, donmayan iptv, 4k iptv

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Açık
1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by