KALİTELİ İPTV

Kaliteli iptv | Kesintisiz İptv | Donmayan İptv

kaliteli iptv BAYİLİK VE ÜYELİK İÇİN WHATSAPP’DAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. +90 539 399 2914   İPTV NEDİR? Tanım olarak incelediğimizde aslında çok yabancı olmadığınız iki bölüm halinde değerlendirebiliriz IPTV’yi. TV kısmı bildiğimiz anlamda televizyonu ifade ederken; IP, yani Internet Protocol kısmı veri akışını ve yöntemini gösteriyor. Bu ikisini birleştirdiğimizde en sade tanımıyla internet yoluyla veri akışı sağlayan ve neredeyse bir bilgisayar haline gelecek olan televizyonlardan bahsettiğimizi söyleyebiliriz. IPTV ile yapılabileceklerin sınırı yok, hayal gücünüzü çalıştırmanız yeterli. IPTV ile neler yapılabilir sorusuna yanıt olarak hayal gücünüzü çalıştırın dememiz yeterli. İlk adım olarak internete bağlı interaktif bir televizyon olarak düşünmeye başlayabilirsiniz. Örneğin televizyonun karşısında bir basketbol maçı izliyorsunuz, kumandanızla en sevdiğiniz oyuncunun üzerine gelip formasını seçerek satın almak için anında siparişini verebileceksiniz. Sadece satın alma değil elbette, televizyonunuzdaki yayınları kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin haberleri düzenli olarak takip eden, ama içerisindeki magazin haberlerinden hoşnut olmayan birisiniz. Hiç sorun değil, ilgi alanınıza yönelik birkaç anahtar kelime belirleyip o konuyla ilgili haberleri izlemekle yetinebilirsiniz. Oturduğunuz şehir, tuttuğunuz takım, sevdiğiniz sanatçı, tercih size kalmış.

Samsung Smart Tv’lerde iptv nasıl kurulur ve izlenir?

-Samsung HUB bölümüne girerek Smart IPTV uygulaması indirin. -Uygulama ilk kurulumda 7 gün test süresi vermektedir. 7. günün sonunda yaklaşık 6€ ödeyerek satın alıp sınırsız izleyebilirsiniz. -Smart App’dan Smart IPTV Uygulamasını İndirin. -Ardından Uygulamada Yazan MAC Adresi (ÖRN: 00:aa:bb:cc:dd:11) bize gönderin, yüklemenizi Biz Yapalım. -Öncelikle siptv.eu/mylist/ Sitesine Gidiniz. -En altta bulunan kutucuğa MAC adresinizi yazınız. Daha sonra reset tuşuna tıklayınız. (Cihazdaki diğer önceden yüklediğiniz kanalların silinmesini istemiyorsanız tıklamayın) -Sonra en üstte bulunan kutucuğa tekrar MAC adresini (ÖRN: 00:aa:bb:cc:dd:11) yazın. Daha sonra masaüstünde bulunan M3U dosyanızı seçip upload seçeneğine tıklayınız. -Kanallar Smart IPTV Uygulamasına Yüklendi.

Vestel Smart Tv de iptv nasıl izlenir?

-Vestel Smart Tv ile IPTV izlemek için Öncelikle Vestel Smart Center Bölümünden Ssiptv uygulamasını Vestel Smart Tv nize Kurunuz. -Ssiptv Settings Kısmına Gelerek Getcode Kısmına Tıklayınız Ve Ssiptv Uygulaması size özel bir kod oluşturacaktır. -Ardından Ssiptv Kodunu Bize Gönderiniz,İptv Yükleme İşleminiz Tamamlanıcaktır. Kodi programında iptv nasıl izlenir? -Uygulamayı cihazınıza kurunuz ve SYSTEM bölümüne giriniz. -System bölümünün aşağısında yazan Add-Ons bölümüne girin. -Listeden PVR Clients kısmını seçin. -Orada bulunan PVR iPTV Simple Client kısmına gelin. -Tıklayın ve Disable olanı Enable yapıp ve aktif edin. -Configure kısmına tıklayınız. -M3U Playlist Url kısmına size vereceğimiz URL linkinizi yazın. -OK yaptıktan sonra kanallar TV bölümüne yüklenecektir. -İyi seyirler

Next 2000 HD Minix nasıl kurulur?

-IPTV xtream hesabınıza ait verileri ( URL – Port – Kulllanıcı Adı – Kullanıcı şifresi ) IPTV bölümündeki X panel bölümüne girmeniz yeterli olmaktadır. -Bu verileri girdiğinizde panele ait kaç kanal var ise cihazınıza yüklenecektir. -Şimdi bunları 2000 HD cihazımıza nasıl gireceğimizi anlatalım. -SAtın aldığınız IPTV hesaplarınız kişiye özel olduğundan örnek bir anlatım yapacağım siz kendi bilgilerinizi bu anlatıma göre düzenleyerek giriş yapabilirsiniz.. -Next 2000 HD Cihazımızın kumandasından IPTV tuşuna basıyoruz. -Bu bölümde kumandadan SAT tuşuna basarak kategori seçimi yapıyoruz ve X Panel Bölümüne Geliyoruz.

LG Smart Tv lerde Nasıl Kurulur?

LG Smart tv lerde SMART IPTV programını kurarak kurulumun MAC adresinizi bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Korax Vip Box IPTV Nasıl Eklenir?

Size verilen linkteki m3u dosyasını sağ tıklayıp metin belgesi ile açınız. Masa üstünde yeni bir Metin belgesi oluşturarak adını iptvlist.txt olarak kayıt ediniz. Sonra size verilmiş olan dosya içeriğindeki link uzantısını aşağıda belirtilen şekilde manuel olarak derleyerek kanal iptvlist.txt dosyasına kayıt edin ve dosyayı usb belleğe aktarın. Daha öncesinde USB belleği FAT32 olarak formatlamayı unutmayınız. USB belleği cihaza taktıktan sonra “Menü / Ayarlar / Yükleme / IPTV Güncelleme” ‘ den dosyanızı seçin ve OK leyin. Kanallarınız yüklemiştir.

IOS Cihazlara (iPhone, iPad, iPod) Nasıl kurulur?

BirdeYazılıŞekilde Anlatalım.Apple StoreveyaGoogle Play StoredenGSE Smart IPTVUygulamasınıindiriyoruz. Uygulamayıaçıyoruz.Uzaktan Oynatma Listelerine basıyoruz ardından Sağ Yukarıda ( + )Olarak işarete basıyoruz. ArdındanM3U Olarak ekle seçeneğe tıklıyoruz, Playlist adını UZAYİPTV olarak giriyoruz. Aldıgınız M3U LinkiniALTTAKİ kutucuğayapıştırıyoruz. Ardından ilerliyoruzhepsi bu kadar… Bizim İPTV SİstemlerimizdeKATEGORİ( ÖZELLİĞİ ) oldugu için ,kategorişeklinde gözükecektir.. Örnekvermek gerekirse ;Ulusal Kanallarbi kategori altında. Film KanallarıBir kategori altında. Spor Kanallarıbir kategori altında , böylelikle kanal kalabalığı pek yapmamaktadır…

LG Smart Tv’lerde iptv nasıl izlenir?

-LG Smart App Market bölümüne girerek Smart IPTV uygulaması indirin. Uygulama ilk kurulumda 7 gün test süresi vermektedir. 7. günün sonunda yaklaşık 6€ ödeyerek satın alıp sınırsız izleyebilirsiniz. -LG Smart App Market ’dan Smart IPTV Uygulamasını İndirin. -Ardından Uygulamada Yazan MAC Adresi (ÖRN: 00:aa:bb:cc:dd:11) bize gönderin, yüklemenizi Biz Yapalım. -Öncelikle siptv.eu/mylist/ Sitesine Gidiniz. -En altta bulunan kutucuğa MAC adresinizi yazınız. Daha sonra reset tuşuna tıklayınız. (Cihazdaki diğer önceden yüklediğiniz kanalların silinmesini istemiyorsanız tıklamayın) -Sonra en üstte bulunan kutucuğa tekrar MAC adresini (ÖRN: 00:aa:bb:cc:dd:11) yazın. -Daha sonra masaüstünde bulunan M3U dosyanızı seçip upload seçeneğine tıklayınız. -Kanallar Smart IPTV Uygulamasına Yüklendi.

BİLGİSAYAR İÇİN VLC PLAYER’DA İPTV NASIL İZLENİR?

Bilgisayarınızda iptv izlemek için ihtiyacınız olan program VLC Media Player’ dır. VLC Media Player programını açıp menüden Ortam – Ağ Akışı Aç seçeneğine tıklayın ve açılan pencereye Whatsappta gönderdiğimiz m3u linkinizi kopyalayıp yapıştırın ve Oynat butonuna tıklayın. Görünüm – Oynatma Listesi (CTRL+L) ile kanal listenizi görüntüleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz kanalın üzerine çift tıklarsanız yayın açılacaktır. Aynı şekilde sol altta açılan ekrana çift tıklarsanız tam ekran olacaktır. Tekrar çift tıklarsanız normal boyuta küçülecektir. VLC Media Player’ ın alt araç çuğubundan ileri geri butonları ile kanallar arasında geçiş yapabilirsiniz. Vod içerikleri durdurup ileri geri sarabilirsiniz.

     Smart STB’ye M3U çalma listesi nasıl eklenir? arrow_forward

Akıllı STB, Samsung ve LG akıllı televizyonlarında kurulabilen bir android uygulamasıdır. Bu uygulama, MAG ve Stalker Portal’dan beklenebilecek tüm özelliklere sahip MAG kurulum kutuları gibi bir portalda IPTV hizmetine sahip olmanızı sağlar. MAG Nedir?

Smat STb m3u çalma listesi

Smart STB uygulamasını nasıl etkinleştireceğinizi ve yükleyeceğinizi öğrenmek için , lütfen makaleyi ziyaret edin ( Smart STB uygulaması Smart TV’ye nasıl yüklenir? ) Ve ardından aşağıda açıklanan adımları izleyin.

Smart STB’nin Özellikleri

 • MAG 250 Tabanlı Platform
 • Kategorilere ayrılmış canlı tv listesi
 • Kategorize edilmiş isteğe bağlı liste
 • Elektronik Program Rehberi (EPG) desteklenir
 • Program Simgeleri (Picons)
 • Hızlı kanal tamponlama
 • M3U Çalma Listesi

Akıllı STB’ye M3U çalma listesi nasıl eklenir

Uygulamayı m3u çalma listesiyle kullanmak için, Portal URL’sini bir m3u çalma listesi olarak değiştirin; uygulama çalma listesini otomatik olarak yükler.

Smart stb m3u çalma listesi

M3u portalına geçtikten sonra çalma listesinin otomatik olarak yüklendiğini görebilirsiniz.

Akıllı stb m3u

Portal tam olarak yüklendikten sonra, aşağıdaki resimdeki kanalları görebilirsiniz.

Akıllı stb m3u çalma listesi kılavuzu

1. Adım : Hesabınıza giriş yapın. Ve Dene ve Satın  Al’ı seçin ve ardından Lisanslarım’ı tıklayın  .

Smart stb m3u çalma listesi

Adım 2 : Değişiklikleri yapmak istediğiniz TV’yi aşağıdaki resimde gösterildiği gibi seçin.

SMART stb m3u çalma listesi

Adım 3 : Aygıt Bilgisi seçeneğine ilerleyin ve Portal URL yönetimine tıklayın .

Akıllı STB m3u çalma listesi kılavuzu

Adım 4 : Web sitesi Portal URL’sinin sizin için doğru olup olmadığını kontrol edecek ve adresinizin yanlış olup olmadığını size söyleyecektir. Bir VALID Portalı veya Oynatma Listesi URL’si girdiğinizden emin olun , aksi halde uygulama çalışmayabilir.

Akıllı STB m3u çalma listesi

Lütfen dikkat, yukarıdaki resimde gösterilen adres sahte ve sadece gösterme amaçlı, TV’nizde çalışmayacak!

Sonuç

Smart STB, uygulamayı çalıştırabilen tüm TV’ler için çevrimiçi olarak oluşturulan m3u ve m3u8 çalma listesini destekler. Bu özellik, aktif aylık veya ömür boyu lisansı olan tüm abone kullanıcılar için ek bir ücret ödemeden dahil edilmiştir. Duraklat ve Geri Sar, Zaman Kaydırma, İsteğe Bağlı Video, Kayıt, Etkileşimli radyo ve daha fazlası (Portal tarafından destekleniyorsa) dahil en iyi deneyimi elde etmek için bir Portal kullanmanızı öneririz.

Aşağıdaki yorumlar bölümünde, bu yazıyla ilgili görüş ve geri bildirimlerinizi bize bildirin ve yazılarımızın kalitesini iyileştirmemize yardımcı olun. Şimdiden teşekkür ederim.

Enigma 2’deki XtreamTV eklentisini kullanarak IPTV’yi ayarlama

arrow_forward

Bu derste, IPTV  kanallarını Enigma2 cihazınıza nasıl getireceğinizi ve bunun birkaç yönünü açıklayacağınızı göstereceğiz. Lütfen bu kılavuz için bir Bilgisayar kullanmanız gerektiğini unutmayın .

Enigma2’ye genel bakış

Görüntü dosyası

Öncelikle kutuda sakladığınız bir işletim sistemi (İşletim Sistemi) sürümüdür.

 • Örneğin , Enigma 2’de , Open ARP gibi çeşitli seçenekler olabilir .
 • Her sürüm birçok özellik ve eşit seviyede stabilite ile gelecek.

skins

 • Listelerin ve menülerin ‘görünüşünü ve stilini’ ölçer.
 • Diğer derileri indirerek bunu ayarlamak mümkündür.

Buketler

 • Kanalların nasıl düzenlenip listeleneceğine dair önceden ayarlanmış bir menü. Örneğin, film, haber …
 • Bir kanalı daha basit bulmaya neden olur ve liste her zaman otomatik olarak güncellenir.

Picons

 • Bunlar, kanal başlığına çok benzeyen kanal logolarıdır.
 • Buketlerle otomatik olarak düzenlenirler ve kanal bulmayı çok daha kolay hale getirirler.

eklentiler

 • Bunlar aygıta ekstra işlevsellik katan eklentilerdir.

Eklentiyi nereden edinebilirim?

 • Bunlara internette serbestçe erişilebilir. Örneğin, XtreamTV eklentisi.
 • Önceden yüklenmiş gerekli yardımcı eklentilerle önceden yapılandırılmış bir kutu satın alarak.

XtreamTV eklentisini kullanarak Enigma2’ye IPTV kanalları nasıl eklenir

Adım 1 : Gerekli öğeleri indirerek başlayın. XtreamTV Eklentileri ve  DCC_E2’yi (Enigma2 için Dreambox Control Center) indirin , her iki dosyayı da çıkarın ve DCC_E2’yi açın . DCC_E2’yi açtıktan sonra Enigma 2 IP adresinizi girin ve giriş bölümünde hem kullanıcı adı hem de parola için ” Kök ” kelimesini kullanabilirsiniz . Şimdi ” yeniden bağlan ” a tıklayın .

Not: Cihazınızın IP adresini Menü> Bilgi> Şebeke altında bulabilirsiniz.

 

 Adım 2 : Kutunuza başarılı bir şekilde bağlandıktan sonra ” FTP ” bölümüne gidin ve ” / var / temp /” bu yola devam edin . Sağ tarafta, XtreamTV Eklentilerini kaydettiğiniz yere gidin ve geçici klasöre taşıyın.

Kutunuza hangi XtreamTV Eklentisi sürümünü yüklemeniz gerektiği hakkında bilgi  :

 • Mips32el çoğu kutuya uygulanır. Örneğin VU zero, Vu + Duo, Zgemma ve genellikle üstü açık 4 kutu veya yeni görüntüler.
 • Mipsel , eski openpli 2.1’li DM800 klonları gibi eski kutulara uygulanır.
 • Sh4 kıvılcım benzeri kutulara uygulanır.
 • Armv7a , Vu + 4k ve gigablue sf4008 gibi yeni kutulara uygulanır.

 

 Adım 3 : Şimdi ” Telnet ” bölümüne geçin ve aşağıdaki komut dosyalarını yapıştırın ve ” Enter ” tuşuna basın .

 • opkg yükleme /tmp/XtreamTV_0.0.1_armv7a.ipk
 • opkg kurulum /tmp/XtreamTV_0.0.1_mips32el.ipk
 • opkg kurulum /tmp/XtreamTV_0.0.1_mipsel.ipk
 • opkg kurulum /tmp/XtreamTV_0.0.1_sh4.ipk

 

 Adım 4 : Eklentiyi son adım olarak kurduktan sonra, XtreamTV Eklenti Kimliğinizi ( Mac adresi ) IPTV dağıtıcınıza sağlamalı ya da kontrol panelinize eklemelisiniz.

Not: XtreamTV Eklenti Kimliğini, Enigma2 cihazınızla eklentiye ” Aygıt Detayları ” altında girdikten sonra bulabilirsiniz .

 Smart TV’de IPTV Akıllı IPTV Uygulaması (SIPTV) ile nasıl yapılır?

arrow_forward

IPTV, televizyon kanallarını, uydu ve kablolu televizyon gibi geleneksel yöntemler yerine, mantıksal İnternet protokolü (IP) aracılığıyla sunan bir hizmettir.

Bu uygulamanın yardımıyla, bu uygulamayı hangi marka Smart TV kullanıyor olursanız olun, LG, Samsung ve Sony gibi tüm Smart TV’lerde çalışır. OTT ve IPTV yayınlarınızı Smart TV’nizde çalabilirsiniz .Şu anda, SIPTV (Smart IPTV App), sık kullanılan güncellemeler ve kullanıcı dostu bir arayüz ile Smart TV’de IPTV kanallarını izlemek için en çok kullanılan uygulamadır . Tek ihtiyacınız olan bir Smart TV ve internet bağlantısı. Bu uygulama aynı zamanda EPG’nin yanı sıra Picons ve gruplamayı da destekler . Sahip olmak için EPG , picons ve kanal grupları , M3U dosya veya bu uygulamaya yüklüyorsanýz o URL’yi, seçenekleri ile m3u olmalıdır .

Unutmayın, uygulama hiçbir kanal içermiyor, kendi m3u çalma listelerinizi eklemelisiniz.

SIPTV’ye IPTV kanalları nasıl eklenir (Smart IPTV App)

Adım 1 : Smart IPTV App’i mağazadan indirerek başlayın.
Lütfen dikkat: Başlangıçta, App size 7 günlük ücretsiz deneme sunar . Uygulama süresi dolduktan sonra, Uygulama İçi mikro dönüşüm yoluyla yeniden edinebilir veya web sitesini ziyaret edip lisansı satın alabilirsiniz.

Adım 2 : Uygulamayı açtıktan sonra TV Mac adresinizi göreceksiniz .
Bir sonraki adıma hazırlanmak için bir yere yazın.
akıllı iptv siptv

Adım 3 : Bu URL’yi http://siptv.eu/mylist/ açarak çalma listesi yükleyici web sayfasını açın.
Senin yerleştirin TV Mac adresini ve M3U URL’sini size IPTV sağlayıcıdan alınan işareti ” Çevrimiçi tutun ” “basın Bağlantı Ekle “.
akıllı iptv siptv

Adım 4 : Çalma listenizi başarıyla yükledikten sonra, Smart IPTV uygulamasını yeniden başlatın ve kanallar görüntülenecektir.

Yetişkinlere uygun içerik için şifre

Smart TV uygulamanızdaki yetişkinlere uygun içeriğin kilidini açmak için 0000, 1234 veya 1122’yi deneyebilirsiniz.

Smart STB uygulamasını Smart TV’ye nasıl yükleyebilirim?

arrow_forward

İçindekiler

Akıllı STB, Samsung ve LG akıllı televizyonlarında kurulabilen bir android uygulamasıdır. Bu uygulama, MAG ve Stalker Portal’dan beklenebilecek tüm özelliklere sahip MAG kurulum kutuları gibi bir portalda IPTV hizmetine sahip olmanızı sağlar. MAG Nedir?

Akıllı STB

Smart STB’nin Özellikleri

 • MAG 250 Tabanlı Platform
 • Kategorilere ayrılmış canlı tv listesi
 • Kategorize edilmiş isteğe bağlı liste
 • Elektronik Program Rehberi (EPG) desteklenir
 • Program Simgeleri (Picons)
 • Hızlı kanal tamponlama

Deneme Süresinin Aktivasyonu

Adım 1 : Akıllı TV aramanızdaki uygulama pazarından Smart STB  App’i bulup kurun  .

Bundan sonra, test için zaman başlatabiliriz. Bunu yapmak için önce Smart-STB sitesinde uygulama aktivasyonu için gerekli olan Yazılım MAC Adresini keşfetmemiz gerekir. MAC adresi nedir?

Yazılım MAC adresini bulmak için aşağıda belirtildiği gibi yapın:

Akıllı STB mac adresi

Şimdi ” Sistem Ayarları ” nı seçin .

Akıllı STB sistem ayarları

Şimdi ” Aygıt Bilgisi ” seçeneğini seçin .

Akıllı sTB cihaz bilgisi

Burada cihaz ve Mac adresleri hakkında birkaç bilgi verilecektir.

 Smart-STB web sitesinde uygulama aktivasyonu için gerekli olan yazılım MAC adresi.

 IPTV sağlayıcı sunucunuzda IPTV servis aktivasyonu için gerekli olan sanal MAC adresi.

Akıllı stb mac adresleri

Adım 2 : Artık gerekli MAC adres bilgisini anladığımızda, uygulama deneme dönemini etkinleştirmenin zamanı geldi. Öncelikle, bu URL’yi https://smart-stb.net/index.php?_url=/order/unlock-custom-portal-for-smart-tv adresinde açarak Smart-STB web sitesinin deneme aktivasyon sayfasına giriş yapın .

Akıllı stb aktivasyon sayfası

Yukarıda verilen bağlantıyı açmak size önceki resmi göstermelidir. Yeşil ok, Yazılım MAC Adresini girmek için uygun alanı gösterir. Kırmızı ok, IPTV sağlayıcınızın takip eden portal URL’sine girebileceğimiz alanı gösterir. Her ikisi de buradan veya daha sonra TV’nizdeki uygulamadan girilebilir. Bitirmeden önce Hizmet Şartları kutusunu işaretlemeyi unutmayın. Sonunda Şimdi Sipariş Et’i tıklayın  .

Akıllı stb aktivasyonu

Doğru bilgileri uygular ve doğru Mac adresini eklerseniz, yeşil metinde aşağıdaki mesaj görünmelidir.

Adım 3 : Sonunda kendi web sitesinde kayıt olmanız gerekir. Eğer şu anda kayıt yaptırmadıysanız, yapmanızı tavsiye ediyoruz. https://smart-stb.net

Akıllı STB kayıt sayfası

Şimdi ” CheckOut ” üzerine tıklayın .

akıllı stb ödeme

Gördüğünüz gibi, Sipariş Durumu  deneme süresi başladığı için Aktif olarak ayarlandı  .

Akıllı stb deneme süresi

Şimdi  , daha önce ziyaret ettiğimiz TV’nizde uygulamanın ” Aygıt Ayrıntıları” sayfasına geri dönerseniz, denemenin başladığını ve son kullanma tarihinin belirtildiğini göreceksiniz.

Akıllı STB

Ücretli lisansların aktivasyonu

Smart-STB tarafındaki Software MAC adresinin ve hesap kaydının yapıldığını göz önünde bulundurarak, ücretli bir lisansa yükseltme yapmak çok basit ve kolaydır.

Adım 1 : smart-STB web sitesine giriş yapın ve hesabınıza giriş yapın.

Smart stb ücretli lisanslar

Adım 2 : Soldaki menüden ” Servisler ” üzerine tıklayın . Daha önce aktif hale getirdiğimiz ücretsiz 7 günlük deneme sürümü listelenmiştir. Şimdi ” Yeni Hizmet Sipariş Et” i tıklayarak, ücretli bir lisans ekleyelim .

smart stb ücretli lisanslar

Adım 3 : Bunlar, abone olabileceğiniz ücretli ve aylık lisanslardır.

Eğer ömür boyu paketine abone Örneğin, cihaz bilgi sayfasında yer abonelik durumu değişecektir  Ücretli  ve sona  Never  bir ömür boyu abonelik olduğundan.

IPTV Stalker Portalının Kurulumu

Uygulamanın etkinleştirildiğine göre, seçtiğiniz bir sağlayıcıdan bir IPTV kaynağı girmemiz gerekiyor. Uygulamanın cihaz bilgileri sayfasından, Sanal MAC adresini bulun   ve IPTV sağlayıcısına gönderin. MAC adresini sistemlerine kaydettirmeli ve size daha çekici bir portal URL’si sağlamalıdırlar. Portal URL’si alındıktan sonra, uygulamaya girmek için aşağıdaki adımları izleyin:

Akıllı stb portalı bölümü

Tıpkı bu dersin başında yukarıda yaptığımız ilk seferde olduğu gibi, Portal Yüklendiğinde  işareti göründüğünde  , enter tuşuna basın. Ardından Sistem Ayarları’na gidin  . Şimdi  portal URL’sini girmemiz gerektiğinden Portal’ı seçin  . MAG portalını IPTV sağlayıcınızdan isteyebilirsiniz.

 Önceki resimdeki gibi Portal Ayarları sayfasını görmelisiniz  . In  Portal 1 URL’den  ana portalı için ve istenen adını yazın  Portal URL  Eğer abone olduğunuz IPTV Sağlayıcısı tarafından sağlanmıştır URL’ye girişi. Tamamlandığında  , uzaktan kumandadaki Geri Dön düğmesine basın  . Önceki sayfaya geri dönersek,  Restart Portal  seçilmelidir. Uygulamayı bir sonraki başlatışınızda, IPTV portalı buketleri ve kullanıma hazır olan IPTV servisinin ayrıntılarını yüklemelidir.

 M3U listesi nedir?

arrow_forward

M3U listesi ile ilgili bilgileri içeren bir metin dosyası biçimi kanal listesini bu tür kanalların adı gibi, URL erişim kolaylığı için ülkelerin farklı gruplara bölünmüş kanal kaynağı ve kanal referans numarasının. M3U, tüm IPTV cihazları için en çok kullanılan formattır.

M3U simgesi

M3U Dosyası Nasıl Kullanılır

VLC media player kadar Akış için en iyi seçimdir IPTV kanalları. VLC, çok çeşitli ses ve video içeriğini destekleyen ücretsiz bir medya oynatıcısıdır. Ek olarak, M3U8, PLS, XSPF, CON ve diğerleri gibi diğer formatları da destekler . M3U, tüm IPTV kullanıcıları arasında en çok kullanılan IPTV betiğidir ve Smart TV, Akıllı Telefonlar, Android kurulum kutuları, STB emülatörleri, Roku ve benzerlerinde kullanılabilir. IPTV izlemek için hangi yazılımlara ihtiyacınız var?

M3U bağlantım neden çalışmıyor?

M3U bağlantısı çalışmıyorsa, VLC medya oynatıcısını kullanarak her zaman bir PC’deki bağlantıyı kontrol etmeye çalışın. Bilgisayarınızda çalışıyorsa, ucunda bir sorun olduğu anlamına gelir. M3U bağlantınızı yazarken herhangi bir yere girmediğinizden ve M3U bağlantınızı diğer cihazlarda kullanmadığınızdan emin olun, çünkü bu hesabınızı engeller. M3U bağlantısı hala bir PC’de çalışmıyorsa, IPTV sağlayıcınıza başvurmanızı öneririz.

Bir M3U dosyası nasıl düzenlenir ve sık kullanılanlar listesi nasıl oluşturulur

M3U dosyaları gibi herhangi bir metin düzenleyicisi ile düzenlenebilir not defteri dosyaları metin tabanlı olduğu için. İndirilen M3U dosyasını bir not defteri ile açabilir ve istenmeyen kanalları listeden silip dosyayı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Ardından bu özelleştirilmiş M3U dosyasını IPTV uygulamalarınızla kullanabilirsiniz.

Kanallar neden kategorilere ayrılmıyor?

Bunun nedeni, basit bir M3U URL veya dosya kullanmanızdır. Kanalları gruplar halinde kategorize etmek ve kategorilere ayırmak için M3U’yu IPTV betiğiniz olarak seçeneklerle kullanmalısınız . IPTV komut dosyaları veya video formatları nedir?

Bir MAG cihazında IPTV nasıl kurulur?

arrow_forward

Bu eğiticide, IPTV kanallarını MAG cihazınıza nasıl getireceğinizi göstereceğiz .

MAG’e genel bakış

MAG kutuları, en güçlü akışlı medya oynatıcılarından bazılarıdır. IPTV kullanıcıları hızları, basitlikleri ve mükemmel akış performansları için bunları seçiyorlar. Kullanıcı arayüzü basit ve hızlı yanıt veriyor, kanal değişimi hızlı ve IPTV servisinizden en iyi şekilde yararlanmak için gereken tüm özellikleri alıyorsunuz .

Bir MAG cihazında IPTV nasıl kurulur

Adım 1 : Kutu yüklenirken ana portal ekranı belirir. Bundan sonra “ ayarlar ” a tıkladıktan sonra , uzaktan kumandadaki “ SETUP / SET ” düğmesine basın .
mag üzerinde iptv

Adım 2 : Ardından “ Sistem ayarları ” na ve ardından “ Sunucular ” a tıklayın .
mag üzerinde iptv

 Adım 3 : “ Portallar ” ı seçin .
mag üzerinde iptv

Adım 4 : “ Portal 1 name ” satırına aşağıdaki “ IPTV ” girin .
“ Portal 1 URL ” de IPTV distribütörünüz tarafından verilen portal adresini girin. Öncelikle, cihazınızın kutusunun arkasında bulunan  Mac adresini IPTV distribütörünüze vermelisiniz . 
mag üzerinde iptv

Adım 5 : Yukarıda listelenen tüm işlemler tamamlandığında, “ OK ” düğmesine basın .
Ayarlar kaydedilirken uzaktan kumandadaki “ EXIT ” düğmesine basın ve “ General ” seçeneğine basın .
“NTP sunucusu” satırına Kuzey Amerika için aşağıdaki “pool.ntp.org veya us.pool.ntp.org” adresini girin.
mag üzerinde iptv

Yaptığınız değişiklikleri kaydetmek için “ Tamam ” düğmesine basın .

Yukarıda listelenen tüm adımlar tamamlandığında , uzaktan kumandadaki 2 ÇIKIŞ düğmesine basın ve portalı yeniden başlatın.

Artık her şey Canlı TV izlemeye başlamak için hazır …

Yetişkinlere uygun içerik için şifre

MAG’deki yetişkinlere yönelik içerik şifresi, kullanıcı tarafından elle değiştirilmediği sürece genellikle 0000’dır.

 IPTV EXTREME PRO ile Android’de IPTV nasıl kurulur? arrow_forward

Bu Eğitimde, android cihazınızda IPTV Extreme pro uygulamasını nasıl ayarlayacağınızı açıklayacağız. Onun çok kullanışlı bir oyuncu ve pek çok performans ayarlama seçeneği vardır. Öncelikle, m3u bağlantısını ekleyerek veya daha önce kaydedilmiş bir çalma listesi dosyasını seçerek bir Çalma Listesi eklemeniz gerekir. M3U nedir?

iptv aşırı yanlısı rehber

IPTV EXTREME PRO özellikleri

 • Entegre Oynatıcı (Gelişmiş ve Işık)
 • Chromecast Desteği (Beta)
 • Ebeveyn Kontrolü
 • Uzaktan kumanda desteği
 • Yedekleme / Geri Yükleme Ayarları
 • M3U çalma listeleri desteği
 • Çoklu EPG desteği (TV Rehberi)
 • Otomatik EPG güncellemesi
 • EPG takma adı yönetimi
 • Tüm EPG sağlayıcıları dahil edilmiştir
 • Picons farklı boyutta destek
 • Talep Üzerine Programları indirebilirsiniz!
 • Canlı yayın akışını zaman sınırı ile kaydedebilme!
 • 10’dan fazla tema mevcut!
 • Zaman Kaydı
 • Zamanlayıcı Yönetimi
 • Başlatma Fonksiyonunda Otomatik Başlat
 • TV Rehberindeki Etkinlikler için Not işlevini ayarlama
 • TV Rehberinde Benzer Olayları Ara
 • Kayar EPG zamanı
Google Play Store’dan IPTV Extreme veya IPTV Extreme pro’yu indirin.
 1. Ücretsiz Sürüm –  play.google.com/store/apps/details?id=com.pecana.iptvextreme&hl=tr 
 2. Ücretli Sürüm –  play.google.com/store/apps/details?id=com.pecana.iptvextremepro&hl=tr 

IPTV EXTREME PRO’ya IPTV kanalları nasıl eklenir

Adım 1 : İstediğiniz sürümü indirdikten sonra uygulamayı başlatın ve yüklenmesini bekleyin.

iptv aşırı pro iptv kılavuzu

Adım 2 : Şimdi ekranınızın sağ üst köşesindeki üç noktayı tıklayın.

IPTV aşırı pro uygulaması kılavuzu

Adım 3 : Şimdi kırmızı bir okla gösterildiği gibi ” Çalma Listeleri ” ni seçin .

iptv aşırı yanlısı rehber

Adım 4 : Şimdi ” OYNATMA EKLE ” seçeneğini tıklayın ve bir sonraki bölüme geçin.

IPTV aşırı pro kılavuzu

Adım 5 : Şimdi ” DOSYA VEYA OYNATMAK İÇİN LİNK ” seçeneğini seçin .

iptv aşırı yanlısı rehber

Adım 6 : Şimdi çalma listeniz için bir ad girmeli ve ardından bir IPTV sağlayıcısından alabileceğiniz M3U URL’nizi girip ” Tamam ” ı tıklamalısınız .

iptv aşırı yanlısı rehber

Adım 7 : Şimdi uygulamanın çalma listesini yüklemesini beklemelisiniz. Bu, birkaç dakika sürebilir.

iptv aşırı yanlısı rehber

Adım 8 : Şimdi ” Tamam ” ı tıklayın ve bir sonraki adıma geçin.

iptv aşırı yanlısı rehber

Adım 9 : Şimdi yeni eklediğiniz şarkı listesine tıklayın.

IPTV aşırı pro kılavuzu

Adım 10 : Artık her kanal grubunu kırmızı oklarla gösterildiği gibi seçebilir ve akışa başlayabilirsiniz.

iptv aşırı yanlısı rehberIPTV Xbox One’da Kodi kullanılarak nasıl kurulur?

arrow_forward Kodi, Akış için en popüler uygulamalardan biri IPTV kanalları şimdilik indirmek için kullanılabilir Xbox One üzerindeki Xbox Live . Bu, Xbox One sahipleri için mükemmel bir haber, çünkü Kodi , IPTV kanallarını izlemek için inanılmaz derecede esnek ve çok yönlü bir yazılım . Yazılımı bir DVR’a dönüştürebilen üçüncü taraf eklentilere geniş desteği ile çok sayıda IPTV kaynağından akışa izin verir. Xbox One için Kodi yazılımı hala başlangıç aşamasındadır, bu nedenle birkaç hata veya sorunla karşılaşabilirsiniz. Kodi’nin Xbox One’daki görüntüsü aslında çok semboliktir, çünkü Kodi yazılımı Xbox Media Player olarak varlığına başladıilk Xbox konsolu ve  2002’de XBMC olarak biliniyordu .

Xbox One'da Kodi

IPTV Xbox One’da nasıl kurulur

Bu eğitimde, Kodi kullanarak IPTV kanallarını Xbox One konsolunuza nasıl getireceğinizi göstereceğiz . Adım 1: Xbox One’ınızı açın ve internete bağlı olduğundan ve Xbox Live hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun. “Xbox Live mağazası” na gidin ve “Kodi” yi arayın. Orada göremiyorsanız, uygulama Xbox Live mağazasından geçici olarak kaldırılmış olabilir. Şimdi “D ownload ” üzerine tıklayarak uygulamayı kurun .

Xbox One'da Kodi

Adım 2: Kodi ilk yüklendiğinde tamamen boş görünecektir. Herhangi bir eklenti içermiyor veya sabit sürücünüzdeki videoları görüntülemiyor. İhtiyacımız olan bazı eklentiler. Kodi ana menüsünde, TV adı verilen bir şey var, bu bölüm Kodi’nize birçok eklenti ve ekstra özellik eklemenizi sağlar. Bir eklenti yüklemek için ” TV ” bölümüne ilerleyin ve ” Eklenti tarayıcısına gir ” seçeneğini seçin, ardından ” PVR IPTV Basit İstemci ” seçeneğini seçin .

Xbox One'da Kodi

Adım 3: ” Yapılandır ” ı seçin .

Xbox One'da Kodi

Adım 4: ” Genel ” i seçin .

Xbox One'da Kodi

Adım 5: Şimdi ” Konum ” u ” Uzak Yol ” olarak ayarlayın ( İnternet Adresi) .

Xbox one'da Kodi

Adım 6: ” M3U Çalma Listesi URL ” yi seçin.

Xbox One'da Kodi

Adım 7: Şimdi M3U URL’sini girin ve ” Tamam ” ı seçin .

Xbox One'da Kodi

Adım 8: Şimdi ” Etkinleştir ” i tıklayın .

Xbox One'da Kodi

9. Adım: ” Yüklenen kanallar ” bildirimini alana kadar kanalların yüklenmesini bekleyin .

Xbox One'da Kodi

Adım 10: Artık her şey Kodi kullanarak Xbox One’ınızda IPTV kanallarını izlemeye hazır. Kodi’nin Xbox’ta bir kez daha erişilebilir olduğunu görmek güzel, ancak Şubat 2018’den itibaren tamamlanamıyor.

 GSE IPTV App kullanarak iOS’ta EPG nasıl kurulur?

a

Bu eğitimde, nasıl ekleneceğini gösterebilir olacak EPG sizin için GSE IPTV App. GSE  SMART  IPTV, canlı  ve  VOD akışları  için eksiksiz bir kullanıcı tanımlı  Gelişmiş IPTV çözümüdür  . Seçenekli M3U gibi çoğu formatı destekleyen yerleşik güçlü bir oynatıcı  ile .

GSE Android’de EPG nasıl eklenir

Adım 1 : GSE IPTV’yi açın ve sol üst köşede menüyü açmak için 3 satıra tıklayın ve “ EPG program rehberi ” üzerine tıklayın .gse iptv

Adım 2 : Sağ üst köşedeki “ + ” işaretini tıklayın ve “ Uzak EPG kaynağı ekle ” yi seçin .gse iptv

Adım 3 : ” EPG adı ” üzerine herhangi bir kelime ekleyin ve IPTV dağıtıcınız tarafından verilen ” EPG kaynak bağlantısı ” adresini girin ve son adım olarak ” Ekle ” yi tıklayın .
gse iptv

Şimdi Uygulamayı yeniden başlatın ve TV rehberleri kanal listenize eklenecektir. Lütfen not ediniz, M3U’yu  komut dosyası seçeneklerinizle birlikte kullanarak  , içinde EPG ve Picons gibi tüm veriler bulunduğundan, IPG oynatıcınıza EPG için ayrı bir bağlantı eklemeniz gerekmez.

İptvhelpcenter.com tarafından geliştirilmiştir

  kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv kaliteli iptv

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Açık
1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by