KALİTELİ İPTV

İPTV Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

IPTV Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

IPTV‘nin son dönemde televizyonun yerini almaya başlamasıyla birlikte, günden güne artan kullanıcı sayısı ile giderek popülerleşiyor. İnsanlar hangi iptv hizmetini kullanacağı konusunda şüpheye düşüyor ve kimi zaman yanlış seçimler yaparak iptv izlemek keyifli olmayabiliyor.  

IPTV İzlerken İnternet Bağlantım Önemli mi?

İlk olarak internet bağlantınızın en az 8 mbit hıza kadar ulaşıyor olması normal iptv yayınlarını rahat bir şekilde izlemenizi sağlar. Elbette daha yüksek internet bağlantıları full hd iptv yayınları için ideal olacaktır. Bunun yanında full hd ve 4k vod arşivinden donmadan izleyebilmeniz için 8 mbit ve üzeri internet bağlantısı yeterli olacaktır.

iptv alırken nelere dikkat edilmeli
İPTV Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

İPTV Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Günümüzde birçok iptv firması bulunmakta. Öncelikle hizmet alacağınız firmanın tecrübeli ve işi uzun süredir yapıyor olması önemli bir kriterdir. Bu sayede satın alacağınız iptv hizmetinde donma ve kesilme gibi sorunların en aza düştüğünü göreceksiniz. Deneyimli iptv hizmet sağlayıcıları bu sorunları aşmış firmalardır. Sonrasında IPTV server lokasyonuna önem vermelisiniz. Yüksek hızda bağlantısı olan iptv satıcılarının yayınlarında herhangi bir donma yaşanmazken, düşük teknoloji kullanan firmalarda sürekli kopmalar yaşanmaktadır. Son olarak kullanıcı yorumlarına dikkat edebilirsiniz. Firmadan daha önce iptv satın alıp kullanmış kişilerin gerçek yorumları her zaman en iyi referanslardır. İyi yorum sayısı fazla olan firmaları tercih etmek sizi, iyi bir iptv izleme keyfine ulaştıracaktır. Sizde iptv test ve iptv deneme işlemlerinizi yaptıktan sonra satın alma işleminizi iptv satın al kısmından yapabilirsiniz.
Bu konuda sizlerin çok dikkatli olması gerekiyor. Günümüzde İptv firmalarının bayiler aracılığıyla yayınları satması ve bayinin 1 yayını 5-10 veya daha fazla kişiye satması da donmalara hatta kanalların çalışmamasına neden olacaktır. Bu konuda biz İPTV SATIN AL gerekli önlemleri alarak tüm iptv firmaların kullandığı xtream codec panellerini değil bizzat kendi yazılımcılarımızın yapmış olduğu ve aynı anda 1 yayını 2 yerde çalıtırmayan yazılımla önüne geçmiş bulunmaktayız. Hiç bir bayimiz 1 yayını 1’den fazla kişiye satamamaktadır bu yazılım sayesinde satsa bile 2 yerde çalışmayacaktır aynı anda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Açık
1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by