ip tv bayilik , Iptv bayilik hizmetleri ip tv bayilik , iptv bayilik hizmetleri

BAYİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Sizlerde Sunduğumuz Iptv yayınlarımızın yaygınlaşmasına ve yeni üye kitlesi yakalamamıza iptvsatinalhd.com İş ortağı olabileceğinizi Unutmayın. Bununla birlikte İster ufak sermayeyle Kendi işinizin patronu olursunuz isterseniz aylık kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

KULLANIM VE BAŞVURU ŞARTI

Kurallarımıza uyduğunuz ve saygı duyduğunuz sürece sizleride ( iş ortağımız ) Bayimiz olarak görmekten son derece memnuniyet duyarız.

ÜYELİK AÇARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN DETAY

Bayilik panelinizde kullanıcı açarken Türkçe karakterler “ü,ı,ğ,ş,ö,ç” kullanılılması yasaktır. Kullanılması durumunda açılan kullanıcı yayınları çalışmayacaktır. Bu durum yaşandığı taktirde sistem yöneticisine başvuru yapmanız gerekir.

ÜCRETLENDİRME

Yaptığınız satışlar kredi sistemi ile panelinizden hesaplanmaktadır. 6 Aylık bir üyelik satışı yaptığınızda panelinizden  50 Kredi, 12 Aylık bir üyelik satışı yaptığınızda 80 Kredi hesabınızdan düşecektir. Krediniz tükendikçe sistem yöneticilerine ödeme yaparak kredi satın alabilirsiniz.

IPTV BAYİLİK ŞARTLARIMIZ

Uzayiptv bayilik şartlarımız ve bizimle aktif olarak çalışmanız için gerekli şartlar aşağıdaki gibidir.

  1. Bayilik açılışı için en az 10 kredi alınması zorunludur.
  2. Bayilik açıldıktan sonra bütün bayilerimizin en az 2 ayda bir 10 kredi alınması gerekmektedir.
  3. 3 ay üst üste kredi yükletmeyen bayilikler kapatılacaktır.
  4. Bayiliği kapatılan kişilerin kullanıcıları sistemimize dahil edilecektir mağduriyet yaşamamaları için.

Bayilere Tanıdığımız Ayrıcalıklar;

  1. Windows uygulama
  2. Android uygulama
  3. Web Tv
  4. Bayilik Panel Kullanım Paketi

Ek Ücret Gerektiren Hizmetler;

  1. Dns Adres Tanımlama (50 TL)
  2. Iptv Web sitesi tasarlama (1750 TL)

ÜYELİK ÜCRETLERİ​

Her bayimiz için geçerli kullanıcı açılış bilgisi aşağıdaki gibidir;

3 saat test yayını : 0 Kredi

 6 Aylık Full Paket : 50 Kredi

12 Aylık Full Paket : 80 Kredi

Ücretlendirme aynen yukarıdaki gibidir. Bayilik panelinizden oluşturduğunuz her kullanıcı için panelinizden yukarıdaki yazdığı kadar krediler düşmektedir. Test yayını ücretsiz olup 3 saattir.

BAYİLİK PANELİ​

Bayimiz olduktan sonra sizinle Iptv bayilik panel giriş bilgileri sizinle paylaşılacaktır. Bayi panelinde yapcabileceğiniz bir çok işlem vardır. Kullanıcı oluşturmak, Müşteriye özel Katafori Ekle – Çıkar , Yönetmek , istatistikler. cihazlara uygun yükleme dosyaları gibi bir çok işlemi sistem yöneticisi olarak yapabilirsiniz. Yönetebileceğiniz kullanıcılar kendi oluşturduğunuz kullanıcılarla sınırlıdır. Her bayimizin panelleri kendisine özel ayrı ayrıdır.

IPTV BAYİLİK HİZMETLERİ İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ DNS ADRESİ NEDİR? Dns adresi panelinizden m3u dosyayı indirmek istediğinizde sizin belirlediğiniz dns adresi ile indirebilirsiniz ve kanal linkleriniz sizin belirlediğiniz DNS ile yüklenebilir. DNS adresi bayilerimiz için oldukça uygun bir seçenektir. Bu seçenekten her yeni ve eski bayilerimiz istediği zaman yararlanabilirler. Bizim tarafımızdan sağlanan DNS adres hakkı sadece 1 tanedir. (ÜCRETLİ) SIK SORULAN SORULAR Test Yayını Açarsam Kredimden Düşermi ? Test yayını açtığınızda panelden 0 kredi olarak düşmektedir yani kredinizden bir eksilme olmayacaktır. Özel DNS adresimi seçebilir miyim ? Bayilerimiz Özel DNS hizmetini Dyndns ve NOIP siteleri üzerinden belirledikleri DNS adresi ile satın alabilirler. Bayilik Paneli Açmak İçin Hangi Bilgileri Vermeliyim ? Bayi panelimize giriş yapabilmeniz için tarafımıza WhatsApp üzerinden Kullanıcı Adı ve Şifre iletmeniz gerekmektedir. Müşterilerim Web Portal ve Android Uygulamanıza Nasıl Giriş Yapabilir ? Bu bilgi bayi giriş sayfanızda ”Home Page” kısmında detaylı şekilde anlatılmaktadır. Takıldığınız noktalarda 7/24 WhatsApp iletişim hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Alt Bayilik Açabilir miyim? Hayır Bayilik sadece tarafımızca verilmektedir.
Ip Tv Bayiliiptv bayi olk Ip Tv Bayilik Ip Tv Bayilik
Iptv bayilik hizmetleri Iptv bayilik hizmetleri Iptv bayilik hizmetleri Iptv bayilik hizmetleri Iptv bayilik hizmetleri Iptv bayilik hizmetleri