KALİTELİ İPTV

Welcome banner image

VLC PLAYER İPTV NASIL İZLENİR

Bilgisayarınızda iptv izlemek için ihtiyacınız olan program VLC Media Player’ dır.
VLC Media Player programını açıp menüden Ortam – Ağ Akışı Aç seçeneğine tıklayın ve açılan pencereye Whatsappta gönderdiğimiz m3u linkinizi kopyalayıp yapıştırın ve Oynat butonuna tıklayın.
Görünüm – Oynatma Listesi (CTRL+L) ile kanal listenizi görüntüleyebilirsiniz.
İzlemek istediğiniz kanalın üzerine çift tıklarsanız yayın açılacaktır.
Aynı şekilde sol altta açılan ekrana çift tıklarsanız tam ekran olacaktır.
Tekrar çift tıklarsanız normal boyuta küçülecektir.
VLC Media Player’ ın alt araç çuğubundan ileri geri butonları ile kanallar arasında geçiş yapabilirsiniz.
Vod içerikleri durdurup ileri geri sarabilirsiniz.

Vlc player’ı bilgisayarınız’a indirip kurmak için lütfen buraya tıklayın

WİNDOWS İPTV PLAYER KURULUM

Artık birden fazla satın aldığınız IPTV hesaplarınızı ekleyebilir ve giriş yapabilirsiniz!

Geliştirilmiş çekirdek yapısı ile yayınlarınıza daha hızlı erişim sağlayabilir ve daha sorunsuz yayın performansı deneyimi edinebilirsiniz.


Uygulamanızı çalıştırın ve sizden istenilen 4 bilgi kutusuna girerek kaydet düğmesini kullanın.

Hesap Adı (Herhangi bir isim olabilir!)

Sunucu URL: [BİZ SİZE GÖNDERİYORUZ]
Kullanıcı Adı: [BİZ SİZE GÖNDERİYORUZ]
Şifre: [BİZ SİZE GÖNDERİYORUZ]

Yukarıdaki bilgileri girdikten sonra sonra [Kaydet] düğmesine tıklayın. Hesap sağ tarafta yer alan menüye eklenecektir. Eklediğiniz hesaba iki kez tıklayarak giriş yapabilirsiniz.Windows İptv Player dosyasını indirip bilgisayarınıza kurmak için buraya tıklayın

İptv Test Yayını

Ücretsiz iptv Test Talebi, Ücretsiz Online Test Almak, iptv Test Hizmeti. Tüm Herkes İptv Test Yayını Alabilir, Bu konuda Sorun yok Arkadaşlar lütfen Whatsap Destek Hatlarımızdan Test İsteyiniz. Bu Konu Cok Onemlı Özellikle Söylüyoruz. Kurumsal bir Ruh İçindeyiz Ama Özenle Çalışmakta ve Beleşçileri Engellemekte bu Çözümü buluyoruz. Herkese Şimdiden Teşekkürler. Spor , Film , Belgesel , Vod , Tüm Kanallar Webtv,PC Uygulamamız Programlarımızla Sizlere en iyi iptv Çözümünü Sunuyoruz. 

Full HD yayınlarımız ve En Güncel Vodlarımızla Sizlerleyiz. Toplam 7 Bin Kanal iptv Test Alabilir veya deneyebilirsiniz. İlk önce iptv Test edin Sistemi görün tanıyın Ardından iptv üyeliği satın alın. Bizler Sizin iyiliğiniz için konuşuyor ve ona göre misyonumuzu belirliyoruz. İptv Sistemlerimizde 10 Farklı SUnucu Kullanıyoruz hepsi Farklı ülkeler ve farklı Sunucular olarak. Kanallarımızın Çoğu Yedeklidir. Biri Çalışmazsa Biri Çalışsın diye. Bu Yuzden Tamamen müşteri Odaklı çalıştıgımızı anlayabilir ve bizlere Güvenebilirsiniz.. Kanallarımızın En az %80 İ Çalışmaktadır. Problem yaşanan kanallarda müşteri hizmetlerimiz hemen mudahele ediyor ve gerekeni yapmaktadır. Sizleri aydınlatmak bizler için Gurur Kaynağıdır. iptvsatinalhd.com Sizlere En Kaliteli ve En İyi İPTV Hizmetini Sunmaktadır.

Sohbet Açık
1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by