KALİTELİ İPTV

24 saat test ücretsiz

24 saat test           Ücretsiz iptv test yayını nedir? Ücretsiz iptv test yayını sizlere denemeniz ve içerikler görmeniz için belli süresi olan yayındır. Bu ücretsiz iptv test yayınını kullanarak hem kanal listemizi görmenizi ve yayınlarımızın kalitesini görüp maç esnasında veya her hangibi bir zaman diliminde yayın kalitemizi göstermek için sizlere sunduğumuz ücretsiz yayındır. Ücretsiz iptv test yayınını kaç defa alabilirim?Ücretsiz test yayınımızı sadece 1 defa vermekte olup 2. defa isteyenlere vermemekteyiz.       Test yayını kaç saat? Test yayınımız maç günleri akşam oynanan müsabakardan hemen sonra kapanır. Maç olmadığı günler 24 saat test edebilirsiniz. Derbi maçlarında Test vermemekteyiz.       Ücretsiz test yayınını istediğim yerde test edebilirmiyim? Ücretsiz test yayınımımızı smart tv, akıllı telefon ve tablet, bilgisayar, tv box, uyumlu uydu cihazları (xtream codec destekli), mag ve enigma cihazlarında 24 saat test edebilirsiniz.       Smart tv’de hangi programda kullanabilirim? Smart tv’nizde uygulamalar kısmında olması gereken programlar smart iptv, ssiptv, netiptv, setiptv bu programlardan herhangibi biri olaması yeterlidir.       Akıllı telefon ve tablet Akıllı telefon ve tabletlerde kullanacağınız program gse smart iptv programıdır kurulumunuzu size gönderceğimiz     Bilgisayarda nasıl kullanırım? vlc player programını yükleyip size verdiğimiz linki kopyalayıp vlc player programını açıp ctrl+n tuşlarına bastıktan sonra ağ iletişim kuralı ve adresini yazın kısmının alt tarafına yapıştırıp oynat seçeneğine basmanız ve oynatma listenizden kanal değiştirebilirsiniz. 24 saat test yayını’nın tadını vlc player’da çıkartabilirsiniz   2. programda windows iptv playerdır. windows iptv player programını yükledikten sonra açıp hesap adı yazan kısıma istediğiniz bir hesap ismi verdikten sonra size göndereceğimiz sunucu url, kullanıcı adı ve şifreyide yazdıktan sonra kaydet seçeneğine tıkladıktan sonra sağ tarafa yazdığınız hesap adıyla üyelik bilgileriniz kaydedilecek siz listeye girdikten sonra katagoriler karşınıza çıkacaktır istediğiniz katagoriye girip istediğinizi izleyeceksiniz.24 saat test yayını’nı tadını windows iptv playerda çıkartabilirsiniz     tv box’ta nasıl izlerim? tv boxlar için altenatif program çoktur ama biz yine smart iptv programını öneriyoruz. 24 saat test yayını’nı tadını tv box da çıkartabilirsiniz       uyumlu uydu cihazında nasıl izlerim? uyumlu uydu cihazınızda xtream kısmına girip size göndereceğimiz bilgileri girmeniz yeterlidir. 24 saat test yayını’nı tadını cihazınızda çıkartabilirsiniz    
     
Enigma 2 Cihazlarda İptv Kurulum Nasıl Yapılır? 1.YOL Öncelikle FTP ile bilgisayarınızdan cihazınıza bağlanın. FTP ile cihazınızın ıp adresini yazarak giriş yapın. Kullanıcı adı : root Şifre : dreambox (Genel Olarak) Sizlere Vereceğimiz userboguet yani hazır yükleme dosyasını size göstereceğimiz yere atınız. Ardından userboguet dosyasını ETC/Enigma2 Yolunu Bularak Enigma2 klasörüne atınız. Ardından cihazınızı yeniden başlatın. Kanallarımız hazır bir şekilde önümüze çıkacaktır.
    2.YOL Yukarıdaki anlatıma göre biraz daha zahmetli olan bu yol çok daha kullanışlı bir yoldur. Yukarıdaki şekilde atılan listeler yapılan güncellemeleri yeni kanallar, yeni filmler vb. içeriği otomatik alamamaktadır. Bu sebeple Cihazın kurulu olduğu evde ilk olarak bir bilgisayar açıyoruz. Bilgisayara Team Viewer programını yüklüyoruz, ve ardından PUTTY programını indiriyoruz. Dilerseniz Team Viewer bilgilerini sağlayıcınıza vererek direk yükleme yaptırabilirsiniz. Kendiniz yapacaksanız eğer, PUTTY için cihazın içerisinde bulunan AĞ Bilgileri kısmından cihazın ip adresini öğrenerek PUTTY programına giriyoruz ve bağlantı kuruyoruz. Bağlantı kuruldukdan sonra sağlatıcınızın size vereceği ENİGMA uyumlu kodu yapıştırarak ENTER’ladığınızda cihazınızın içerisine IPTV olarak yeni bir klasör açılacaktır. Bu sayede TÜM güncellemeri cihaz otomatik olarak alacaktır. Manüel hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. Uzay iptv sizlere ekonomik ve vip paket olarak hizmet sunmaktadır. Biz uzay iptv olarak her bütçeye uygun paketler hazırlayıp herkesin iptv hizmetini kaliteli ve kesintisiz olarak kullanabilmesine imkan sağlıyoruz. Ekonomik paketimiz vip paketimiz kısaltılmış halidir.   Ekonomik paketimizde 4000 canlı kanal 4000 vod ve series dizileriyle belli başlı yayınlar verirken toplamda 8000+ içerik yer almaktadır ve Türkiye şartlarına göre fiyat belirlemekteyiz. Vip paketimizde ise 40 000 içerikle 7000 canlı dünya kanalları 10 000 Avrupanın önde gelen ülkelerinin film arşivi ve 23 000 adet Avrupanın önde gelen ülkelerinin dizi bölüm arşiviyle hizmet vermekteyiz.   Böylesine zengin ve her bütçeye uygun paketlerimizden sizde önce test edip sonra üye olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken whatsapp destek hattından biz yazmanız ve test yayınınızı alıp test etmeniz inanın test ettikten sonra herkes almak isteyecek içeriklerimizin %95’i stabil çalışmaktadır. Ara sıra ufak aksaklıklar olduğundan %95 dedim çünkü Biz dürüst yayıncılık platformuyuz. Bugüne kadar ne bir müşterinizi nede bir bayimizi mağdur etmedik.                  

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Açık
1
Whatsapp Destek Hattı:

Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by